Mendelovo gymnázium Opava, 130. výročí Stránka MGO na Facebooku Instagram MGO YouTube kanál MGO

Suplování:

Suplování Rozvrh Bakaláři Předměty Jídelna

Středa 29.3.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.B

         

akce

akce

akce

             

6.A

         

akce

akce

akce

             
Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Baďurová Zuzana (akce)

 

<>

Kry

Kry

Hn

Hn

-

-

-

-

         

Bielka Dalibor (PedD)

         

-

..

..

             

Jurčíková Jana (PedD)

         

-

..

..

             

Czechová Eva (nem)

-

-

Jan

-

Jan

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

Englišová Radomíra (dov)

..

..

-

Krs

Hal

Št

-

-

..

..

-

-

-

-

-

Fiedler Michael (Dohl)

..

..

-

-

-

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

Gebauerová Blažena (akce)

           

..

-

             

Herrmann Rostislav (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Chmelařová Magdalena (akce)

           

..

..

..

..

         

Janšta Petr (PedD)

         

..

-

-

             

Kavecký Patrik (PedD)

         

-

..

..

             

Koutná Marie (Dohl)

             

-

-

           

Kuček Martin (náhr)

-

-

-

-

-

St

....

..

..

-

-

-

-

-

-

Onderková Gabriela (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Pavelková Alena (lék)

           

Kor

               

Pavlíček Petr (akce)

           

-

-

             

Slovíková Eliška (nem)

-

..

Bei

Geh

Kry

Kry

..

-

-

-

         
Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

PC1

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

PC2

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

PC3

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

Vyv

                 

Absc

Absc

Absc

     
Změny v rozvrzích učitelů:

Beierová Jiřina

1.hod

výměna <<

C

4.B

(4.B)

z 30.3. 3.hod

 

2.hod

supl. (Slo nem)

C

2.C (sk1)

(2.C)

přespočetná hod.

Bielka Dalibor

5.- 7. hod Pedagogický dohled

Jurčíková Jana

5.- 7. hod Pedagogický dohled

Fiedler Michael

0.- 14. hod Peddohlplac

Gebauerová Hana

3.hod

supl. (Slo nem)

C

2.C (sk2)

(2.C)

za odpadlou

 

9.hod

změna

Ev

6.A (NeVV)

(1.C)

 

Halašková Petra

4.hod

supl. (En dov)

Nj

3.C (StNj)

(J2)

za odpadlou

Honová Miroslava

4.hod

spojeno (Ba akce)

C

2.D (KuI2)

(2.D)

 
 

5.hod

spojeno (Ba akce)

C

2.D (KuI1)

(2.D)

 

Janšta Petr

2.hod

spojeno (Cz nem)

Nj

4.A (ZaN1)

(4.A)

 
 

4.hod

supl. (Cz nem)

Nj

3.C (ZSNj)+

(J4)

za odpadlou

 

5.- 7. hod Pedagogický dohled

Kavecký Patrik

5.- 7. hod Pedagogický dohled

Kotrla Petr

6.hod

spojeno (Pav lék)

Tv

2.D (SKDí)+

(VT)

 
 

6.hod

změna

Tv

2.D (SKCh)+

(VT)

 

Koutná Marie

7., 8. hod Peddohlplac

Krajcarová Simona

3.hod

supl. (En dov)

Nj

6.A (NeNJ)

(6.A)

přespočetná hod.

Krajčová Květoslava

8.hod

změna

La3

4.D (La31)+

(2.B)

 
 

9.hod

změna

La3

4.D (La31)+

(2.B)

 

Krystová Ivana

2.hod

spojeno (Ba akce)

C

2.B (BaI2)

(2.B)

 
 

3.hod

spojeno (Ba akce)

C

2.B (BaI1)

(2.B)

 
 

4.hod

supl. (Slo nem)

Eh

1.A (BrH2)

(Hud)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Slo nem)

Eh

1.A (BrH2)

(Hud)

přespočetná hod.

Prošvicová Jana

6.hod

změna

ZvS2

3.B (ZV21)+

(U1-H)

 
 

7.hod

změna

ZvS2

3.B (ZV21)+

(U1-H)

 

Staněk Aleš

5.hod

supl. (Ku náhr)

Z

3.B

(U2-Z)

přespočetná hod.

Škrabalová Romana

8.hod

výměna <<

Ch

1.D (OnI2)

(CHL)

z (22.3. 9.hod)

Štec Petr

5.hod

supl. (En dov)

Nj

1.C (NJ4)+

(1.C)

za odpadlou

Vítek Daniel

4.hod

změna

D

1.B

(U1-H)

 
Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

Eh

BrH2

(Hud)

supluje

Krystová Ivana

(Slo)

 

5.hod

Eh

BrH2

(Hud)

supluje

Krystová Ivana

(Slo)

4.A

0.hod

NNJ

ZaN2

 

odpadá

 

(En)

 

2.hod

Nj

ZaN1

(4.A)

spojí

Janšta Petr

(Cz)

5.A

6.hod

Zv

   

odpadá

 

(Ju)

1.B

4.hod

D

 

(U1-H)

změna

Vítek Daniel

 

1.C

5.hod

Nj

NJ4

(1.C)

supluje

Štec Petr

(En)

1.D

5.hod

Nj

NJ4

(1.C)

supluje

Štec Petr

(En)

 

8.hod

Ch

OnI2

(CHL)

výměna <<

Škrabalová Romana

z (22.3. 9.hod)

 

8.hod

Ch

OnI1

 

výměna >>

 

na 22.3. 9.hod

6.A

3.hod

Nj

NeNJ

(6.A)

supluje

Krajcarová Simona

(En)

 

9.hod

Ev

NeVV

(1.C)

změna

Gebauerová Hana

 

2.B

2.hod

C

BaI2

(2.B)

spojí

Krystová Ivana

(Ba)

 

3.hod

C

BaI1

(2.B)

spojí

Krystová Ivana

(Ba)

2.C

2.hod

C

sk1

(2.C)

supluje

Beierová Jiřina

(Slo)

 

3.hod

C

sk2

(2.C)

supluje

Gebauerová Hana

(Slo)

 

6.hod

Tv

SKDí

(VT)

spojí

Kotrla Petr

(Pav)

 

6.hod

Tv

SKCh

(VT)

změna

Kotrla Petr

 

2.D

4.hod

C

KuI2

(2.D)

spojí

Honová Miroslava

(Ba)

 

5.hod

C

KuI1

(2.D)

spojí

Honová Miroslava

(Ba)

 

6.hod

Tv

SKDí

(VT)

spojí

Kotrla Petr

(Pav)

 

6.hod

Tv

SKCh

(VT)

změna

Kotrla Petr

 
 

7.hod

Tv

KuDí

 

odpadá

 

(Ku)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(Ku)

7.A

0.hod

NNK

NNK1

 

odpadá

 

(Fie)

 

1.hod

NNK

NNK1

 

odpadá

 

(Fie)

 

6.hod

ZvS2

ZV21

(U1-H)

změna

Prošvicová Jana

 
 

6.hod

NK2

NK21

 

odpadá

 

(Cz)

 

7.hod

ZvS2

ZV21

(U1-H)

změna

Prošvicová Jana

 
 

7.hod

NK2

NK21

 

odpadá

 

(Cz)

 

8.hod

NNK

NNK2

 

odpadá

 

(Fie)

 

9.hod

NNK

NNK2

 

odpadá

 

(Fie)

3.B

4.hod

Nj

ZSNj

(J4)

supluje

Janšta Petr

(Cz)

 

5.hod

Z

 

(U2-Z)

supluje

Staněk Aleš

(Ku)

 

6.hod

ZvS2

ZV21

(U1-H)

změna

Prošvicová Jana

 
 

6.hod

IVT2

Pr21

 

odpadá

 

(Chm)

 

6.hod

NK2

NK21

 

odpadá

 

(Cz)

 

7.hod

ZvS2

ZV21

(U1-H)

změna

Prošvicová Jana

 
 

7.hod

IVT2

Pr21

 

odpadá

 

(Chm)

 

7.hod

NK2

NK21

 

odpadá

 

(Cz)

3.C

4.hod

Nj

StNj

(J2)

supluje

Halašková Petra

(En)

 

4.hod

Nj

ZSNj

(J4)

supluje

Janšta Petr

(Cz)

 

6.hod

ZvS2

ZV21

(U1-H)

změna

Prošvicová Jana

 
 

6.hod

IVT2

Pr21

 

odpadá

 

(Chm)

 

6.hod

NK2

NK21

 

odpadá

 

(Cz)

 

7.hod

ZvS2

ZV21

(U1-H)

změna

Prošvicová Jana

 
 

7.hod

IVT2

Pr21

 

odpadá

 

(Chm)

 

7.hod

NK2

NK21

 

odpadá

 

(Cz)

8.A

8.hod

La3

La31

(2.B)

změna

Krajčová Květoslava

 
 

8.hod

IVT3

Pr31

 

odpadá

 

(Chm)

 

8.hod

LS3

LS31

 

odpadá

 

(En)

 

9.hod

La3

La31

(2.B)

změna

Krajčová Květoslava

 
 

9.hod

IVT3

Pr31

 

odpadá

 

(Chm)

 

9.hod

LS3

LS31

 

odpadá

 

(En)

4.B

1.hod

C

 

(4.B)

výměna <<

Beierová Jiřina

z 30.3. (Čt) 3.hod

 

8.hod

La3

La31

(2.B)

změna

Krajčová Květoslava

 
 

8.hod

IVT3

Pr31

 

odpadá

 

(Chm)

 

8.hod

LS3

LS31

 

odpadá

 

(En)

 

9.hod

La3

La31

(2.B)

změna

Krajčová Květoslava

 
 

9.hod

IVT3

Pr31

 

odpadá

 

(Chm)

 

9.hod

LS3

LS31

 

odpadá

 

(En)

4.C

1.hod

C

   

odpadá

 

(Slo)

 

8.hod

La3

La31

(2.B)

změna

Krajčová Květoslava

 
 

8.hod

LS3

LS31

 

odpadá

 

(En)

 

9.hod

La3

La31

(2.B)

změna

Krajčová Květoslava

 
 

9.hod

LS3

LS31

 

odpadá

 

(En)

4.D

1.hod

Nj

ČeN2

 

odpadá

 

(En)

 

6.hod

C

   

odpadá

 

(Slo)

 

8.hod

La3

La31

(2.B)

změna

Krajčová Květoslava

 
 

8.hod

IVT3

Pr31

 

odpadá

 

(Chm)

 

8.hod

LS3

LS31

 

odpadá

 

(En)

 

9.hod

La3

La31

(2.B)

změna

Krajčová Květoslava

 
 

9.hod

IVT3

Pr31

 

odpadá

 

(Chm)

 

9.hod

LS3

LS31

 

odpadá

 

(En)

Pedagogický dohled u třídy:

1.B, 5.- 7. hod - Jurčíková Jana, Janšta Petr

6.A, 5.- 7. hod - Bielka Dalibor, Kavecký Patrik

1. Okresní kolo soutěže v programování, PC1, PC2, PC3, org. Ba, Chm
2. Zlepši si techniku - školní kolo, CHP, 6. hod., Han, Bar, 3MS Bar, 3BS Han
3. Festival Jeden svět, Sál purkmistrů, Obecní dům, vstupné 30 Kč na místě, 15 minut před projekcí na místě projekce.
6.A (Kav, Bie), 1.B (Jan, Ju) 5.-7. hod. (12:30-14:00)
4. Jugend Debattiert - regionální kolo, 8 žáků, Fie
5. Volejbal - okresní přebor, 14:00 MGO, Koa
6. Galerijní animace, Lada, 1.-2. hod., 2.D v hod. VV, Hn
7. Setkání skalničkářů "Velikonoční setkání u ručních prací", VyV, 16 hodin

Čtvrtek 30.3.2017

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

5.A

         

akce

akce

akce

             

1.C

         

akce

akce

akce

             

1.D

         

akce

akce

akce

             

7.A

           

akce

akce

akce

akce

akce

akce

akce

akce

akce

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Bitomská Barbora (dov)

..

..

Pav

-

Bie

Han

Han

-

-

-

         

Czechová Eva (nem)

-

-

En

En

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Gebauerová Hana (Dohl)

         

Hro

-

-

             

Halašková Petra (Dohl)

             

..

..

-

-

-

-

-

-

Herrmann Rostislav (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kořínek Milan (Dohl)

             

..

             

Kotrla Petr (PedD)

         

No

-

..

             

Koutná Marie (PedD)

         

No

-

..

             

Krajcarová Simona (PedD)

         

Krč

..

-

             

Krystová Ivana (PedD)

         

..

Kav

-

             

Kuček Martin (náhr)

-

-

-

St

-

-

..

..

Koa

..

-

-

-

-

-

Moravcová Petra (Dohl)

         

-

Lip

-

             

Onderková Gabriela (nem)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Štec Petr (Dohl)

-

-

..

Lip

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

BP

         

Absc

Absc

               

Hud

             

Absc

Absc

Absc

         
Změny v rozvrzích učitelů:

Baďurová Zuzana

3.hod

výměna <<

Fy

4.B

(FP)

z 29.3. 1.hod

Beierová Jiřina

3.hod

výměna >>

C

4.B

 

na 29.3. 1.hod

Bielka Dalibor

4.hod

supl. (Bit dov)

Ch

5.A

(BP)

za odpadlou

Jurčíková Jana

8.hod

odpadá

Zv

7.A

 

akce

Čermák Petr

6.hod

odpadá

Iv

1.D (OnI1)

 

akce

 

7.hod

odpadá

Iv

1.D (OnI1)

 

akce

Englišová Radomíra

2.hod

spojeno (Cz nem)

Nj

3.C (ZSNj)+

(3.B)

 
 

3.hod

supl. (Cz nem)

Nj

4.A (ZaN1)

(J4)

do úvazku

Gebauerová Hana

5.- 7. hod Peddohlplac

Halašková Petra

7.- 14. hod Peddohlplac

Hanzliková Zdeňka

5.hod

spojeno (Bit dov)

BS2

4.D (BS22)+

(BL)

 
 

6.hod

spojeno (Bit dov)

BS2

4.D (BS22)+

(BL)

 

Hronková Šárka

5.hod

supl. (Geh Dohl)

Aj

2.B (BaA1)

(2.B)

za odpadlou

Chmelařová Magdalena

6.hod

odpadá

Iv

1.D (OnI2)

 

akce

 

7.hod

odpadá

Iv

1.D (OnI2)

 

akce

Kavecký Patrik

6.hod

jídelna

 

Kořínek Milan

3.hod

změna

Fy

6.A

(1.C)

 
 

7. hod Peddohlplac

Kotrla Petr

5.- 7. hod Pedagogický dohled

Koutná Marie

8.hod

spojeno (Ku náhr)

Tv

6.A (Chl)

(VT)

 
 

9.hod

odpadá

Tv

7.A (KoTd)

 

akce

 

5.- 7. hod Pedagogický dohled

Krajcarová Simona

5.- 7. hod Pedagogický dohled

Krajčová Květoslava

5.hod

supl. (Krs PedD)

D

2.D

(2.D)

přespočetná hod.

Krystová Ivana

5.- 7. hod Pedagogický dohled

Lipková Jitka

3.hod

supl. (Št Dohl)

Šj

8.A (VíŠJ)

(6.A)

dohled

 

6.hod

supl. (MoP Dohl)

Aj

1.B (BiA1)

(1.B)

za odpadlou

Moravcová Petra

5.- 7. hod Peddohlplac

Novotná Marcela

5.hod

spojeno (Koa PedD)

Tv

3.B (ZeDí)

(VT)

 
 

5.hod

supl. (Kor PedD)

Tv

3.C (ZSDí)+

(VT)

do úvazku

Pavelková Alena

2.hod

supl. (Bit dov)

Z

1.B

(U2-Z)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

Z

7.A

 

akce

Slovík Jiří

8.hod

změna

Eh

1.D (OnHV)

(2.C)

 
 

9.hod

změna

Eh

1.D (OnHV)

(2.C)

 

Staněk Aleš

3.hod

supl. (Ku náhr)

Z

1.C

(U2-Z)

přespočetná hod.

 

7.hod

přesun <<

Z

6.A

(BP)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Z

6.A

 

na 7.hod

Štec Petr

0.- 14. hod Peddohlplac

Vítek Daniel

2.hod

změna

C

8.A

(U1-H)

 
Změny v rozvrzích tříd:

3.A

5.hod

Šj

XYŠJ

 

odpadá

 

(Št)

4.A

3.hod

Nj

ZaN1

(J4)

supluje

Englišová Radomíra

(Cz)

 

6.hod

Z

   

odpadá

 

(Ku)

5.A

4.hod

Ch

 

(BP)

supluje

Bielka Dalibor

(Bit)

 

8.hod

C

   

odpadá

 

(Hal)

1.B

0.hod

Ch

BiI2

 

odpadá

 

(Bit)

 

1.hod

Ch

BiI1

 

odpadá

 

(Bit)

 

2.hod

Z

 

(U2-Z)

supluje

Pavelková Alena

(Bit)

 

6.hod

Aj

BiA1

(1.B)

supluje

Lipková Jitka

(MoP)

1.C

3.hod

Z

 

(U2-Z)

supluje

Staněk Aleš

(Ku)

1.D

8.hod

Eh

OnHV

(2.C)

změna

Slovík Jiří

 
 

9.hod

Eh

OnHV

(2.C)

změna

Slovík Jiří

 

6.A

3.hod

Fy

 

(1.C)

změna

Kořínek Milan

 
 

7.hod

Z

 

(BP)

přesun <<

Staněk Aleš

z 9.hod

 

8.hod

Tv

Chl

(VT)

spojí

Koutná Marie

(Ku)

 

9.hod

Z

   

přesun >>

 

na 7.hod

2.B

5.hod

Aj

BaA1

(2.B)

supluje

Hronková Šárka

(Geh)

2.D

5.hod

D

 

(2.D)

supluje

Krajčová Květoslava

(Krs)

3.B

2.hod

Nj

ZSNj

(3.B)

spojí

Englišová Radomíra

(Cz)

 

2.hod

Šj

ZSŠj

 

odpadá

 

(Št)

 

5.hod

Tv

ZSDí

(VT)

supluje

Novotná Marcela

(Kor)

 

5.hod

Tv

ZeDí

(VT)

spojí

Novotná Marcela

(Koa)

3.C

2.hod

Nj

ZSNj

(3.B)

spojí

Englišová Radomíra

(Cz)

 

2.hod

Šj

ZSŠj

 

odpadá

 

(Št)

 

5.hod

Tv

ZSDí

(VT)

supluje

Novotná Marcela

(Kor)

 

7.hod

Fy

   

odpadá

 

(Koř)

8.A

2.hod

C

 

(U1-H)

změna

Vítek Daniel

 
 

3.hod

Šj

VíŠJ

(6.A)

supluje

Lipková Jitka

(Št)

 

5.hod

BS2

BS22

(BL)

spojí

Hanzliková Zdeňka

(Bit)

 

6.hod

BS2

BS22

(BL)

spojí

Hanzliková Zdeňka

(Bit)

 

7.hod

NNJ

VíNJ

 

odpadá

 

(Hal)

4.B

3.hod

Fy

 

(FP)

výměna <<

Baďurová Zuzana

z 29.3. (St) 1.hod

4.D

5.hod

BS2

BS22

(BL)

spojí

Hanzliková Zdeňka

(Bit)

 

6.hod

BS2

BS22

(BL)

spojí

Hanzliková Zdeňka

(Bit)

Pedagogický dohled u třídy:

5.A, 5.- 7. hod - Koutná Marie, Krajcarová Simona

1.C, 5.- 7. hod - Kotrla Petr, Krystová Ivana

1. SOČ - školkní přehlídka, 12:00, BP, Ge
2. Olympiáda v ŠJ - krajské kolo, 2 žáci, Št, Ostrava
3. Festival Jeden svět, Sál purkmistrů, Obecní dům, vstupné 30 Kč na místě, 15 minut před projekcí na místě projekce.
1.C (Kry, Kor), 1.D (Mop, Geh) a 5.A (Krs, Koa) 5.-7. hod. (12:30-14:00)
4. Výměnný pobyt z G Roth, 30.3.-6.4.2017, Jan, Hal, výběr žáků 7.A, uvol. z vyučování 30.3.-5.4.2017
5. Ekologická konference, Ostrava, 2 žáci
6. Galerijní animace, Lada, 5.-6. hod., 2.A v hod. VV, Hn