Mendelovo gymnázium Opava, 130. výročí Stránka MGO na Facebooku Instagram MGO YouTube kanál MGO

Příspěvek:

Suplování Rozvrh Bakaláři Předměty Jídelna

Naši studenti byli v matematice velice úspěšní

Dne 10.12.se na MGO konalo klauzurní kolo MO kategorie A. Velká účast soutěžících z naší školy svědčí o úspěšné práci doc. Jany Kopfové, která se pravidelně v Matematickém snění věnuje našim studentům se zájmem o matematiku. Jedenáct úspěšných řešitelů z naší školy postoupilo do krajského kola MO kategorie A. Z toho tři žáci: Martin Boček ze kvarty(!), Martin Fof z 5.A a Karel Chwistek z 2. C jsou mladší než běžní soutěžící ze 3. a 4. ročníků čtyřletého gymnázia.

Dne 15. 1. se konalo v Ostravě krajské kola MO kategorie A. Z našich 11 soutěžících se stalo 6 žáků úspěšnými řešiteli krajského kola. Lenka Kopfová se stala vítězkou krajského kola, druhé místo se stejným počtem bodů získal Karel Chwistek. Oba postupují do ústředního kola MO

Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy.