Mendelovo gymnázium Opava, 130. výročí Stránka MGO na Facebooku Instagram MGO YouTube kanál MGO Europass MGO 2020

Příspěvek:

Suplování Rozvrh Bakaláři Předměty Jídelna

Stužkonoska modrá – úspěch v recitační soutěži

V minulých dnech se v Opavě konala recitační soutěž, které se zúčastnily i tři žačky naší školy – Heidi Homolová a Tereza Zápecová z 2. A a Petra Nešutová ze 3. A. Dále si již dovolím reprodukovat dopis paní Pfefferové, předsedkyně poroty:

Vážená paní ředitelko,

26. září 2019 v rámci festivalu 62. Bezručova Opava úspěšně proběhl již 3. ročník městského kola soutěže v uměleckém přednesu žáků základních škol a víceletého gymnázia Opavy Stužkonoska modrá.

Ráda bych nejen za sebe, ale i za všechny spolupořadatele chtěla poděkovat Vám i všem Vašim pedagogům, kteří se podíleli na její přípravě i úspěšném průběhu, a to jak v rámci Vašich školních kol, tak zvláště v samotném kole městské soutěže a následném Večeru vítězů v Památníku Petra Bezruče. Žákyně Vaší školy Petra Nešutová v letošním ročníku obsadila třetí vítězné místo, upřímně blahopřeji. Věřím, že i v dalším ročníku se s Vaší podporou i účastí Vašich žáků a učitelů setkáme. Nejenže jde o úspěšnou reprezentaci Vaší školy, ale především o tolik žádoucí podporu a rozvoj umění slovní komunikace žáků, která nalezne v jejich životě všestranné uplatnění.

S pozdravem

PhDr. Zdenka Pfefferová

předsedkyně poroty

Všem třem našim účastnicím děkujeme za účast v soutěži a věříme, že jejich úspěch inspiruje i další žáky k zapojení do příštího ročníku.

Skip to content