Mendelovo gymnázium Opava, 130. výročí Stránka MGO na Facebooku Instagram MGO YouTube kanál MGO Europass MGO 2020

Příspěvek:

Suplování Rozvrh Bakaláři Předměty Jídelna

Navzdory velké konkurenci jsme vybojovali 4. místo!

Ve čtvrtek 24.10. 2019 se na Wichterlově gymnáziu sešlo více než 300 mladých matematiků, aby změřilo své dovednosti v 17. ročníku Moravskoslezského matematického šampionátu. Každý ze soutěžících v kategorii středních škol řešil 5 náročných příkladů, z nichž jeden byl v angličtině. Naší školu reprezentovali tito žáci: Karel Chwistek 3.C, Katka Válková a Vojtěch Krobot 7.A a Martin Vyhnálek 3.B.

V kategorii třetích ročníků středních škol se z České republiky a Slovenska zúčastnilo 92 soutěžících. Nejlepšího výsledku z naší školy dosáhnul Karel Chwistek, který vybojoval v celkovém pořadí krásné čtvrté místo. Blahopřejeme a děkujeme všem soutěžícím za reprezentaci naší školy v této náročné soutěži.

Autorka příspěvku: Mgr. Danuše Černínová

Skip to content