Mendelovo gymnázium Opava, 130. výročí Stránka MGO na Facebooku Instagram MGO YouTube kanál MGO Europass MGO 2020

Příspěvek:

Suplování Rozvrh Bakaláři Předměty Jídelna

Cesta za smečí a zpět

V úterý 18. 2. 2020 se konalo krajské kolo školní volejbalové ligy ve Frýdku-Místku. Tohoto krajského finále se zúčastnili i borci z naší školy. Náš tým nastupoval ve složení: Jakub Henzl, Jakub Kubíček, Jakub Šindler, Jakub Knitl, Ondřej Sidunov, Ondřej Hajka, Filip Vítek, Dominik Bláha, Prokop Gebauer a Robert Ondráček. A není překvapením, že jsme toho dne získali spoustu zajímavých zážitků. Ze všeho nejdřív musel pan Staněk ve vlaku našim prvákům vysvětlit, jak se kupují lístky, ale po náročné cestě jsme se už mohli plně věnovat volejbalu.

Postupně jsme se utkali s Novým Jičínem, Ostravou, gymnáziem Frýdek-Místek a hostující školou SPŠ Frýdek-Místek. Mendelovo gymnázium se ani v této velice silné konkurenci neztratilo. I přesto, že nikdo z nás nepočítal s žádným skvělým výsledkem, povedlo se nám po dvou těžkých zápasech s převahou vyhrát utkání s Ostravou. Nevýhodou se mohl zdát věkový rozdíl mezi našimi hráči (v týmu byli jen prváci a čtvrťáci), ale ten se nakonec podařilo bez problémů překonat a za doprovodu pana Staňka a jeho trenérských rad jsme si den pořádně užili. A protože jsme se prali jako lvi, bylo z toho nakonec krásné čtvrté místo. Sportu zdar, volejbalu obzvlášť!

Volejbalový tým MGO

Skip to content