Mendelovo gymnázium Opava, 130. výročí Stránka MGO na Facebooku Instagram MGO YouTube kanál MGO Europass MGO 2020

Příspěvek:

Suplování Rozvrh Bakaláři Předměty Jídelna

Aktuální informace

Milí studenti prvních ročníků,

blíží se začátek nového školního roku, a tedy Váš nástup na Mendelovo gymnázium. Hned při vstupu do naší školy nepřehlédnete, že procházíme velkou modernizací a rekonstrukcí (vyměňujeme okna, opravujeme vnitřní fasádu, přistavujeme výtah pro bezbariérový vstup, modernizujeme některé učebny a budujeme novou biologickou laboratoř). Škola vám možná bude v průběhu září trochu připomínat malé staveniště, ale nebojte se, brzy dojde k její proměně v krásnou a moderně vybavenou budovu.

Rozdělili jsme Vás do tříd, kde hlavním kritériem byla Vaše individuální preference druhého cizího jazyka. Seznamy najdete v tomto odkazu.

Abyste se lépe poznali, navázali nová přátelství a měli na co vzpomínat, čeká Vás v září adaptační kurz, který připravuje náš sehraný tým učitelů. 

Těšíme se na Vás a doufáme i věříme, že na Mendelově gymnáziu se Vám bude líbit, vytvoříte si v naší škole krásné vztahy, a především se Vám podaří naplnit si své sny!

Mgr. Monika Klapková
ředitelka Mendelova gymnázia

 

ADAPTAČNÍ KURZY 2020 – Vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali o adaptačních kurzech prvních ročníků. Jedná se o třídní školní akci, jejímž cílem je vzájemně se poznat, prohloubit vztahy ve třídě a seznámit se blíže se svým třídním učitelem.

Skip to content