Mendelovo gymnázium Opava, 130. výročí Stránka MGO na Facebooku Instagram MGO YouTube kanál MGO

Rubrika:

Suplování Rozvrh Bakaláři Předměty Jídelna

Nezařazené

Atletky vybojovaly stříbro

Ve středu 2.10. 2018 hostil opavský Tyršův stadion opět po roce krajské finále Středoškolského atletického poháru. Soutěže se zúčastnilo šestnáct družstev. Sedm chlapeckých a devět dívčích. U dívek zůstalo vítězství v Opavě.

Číst celý příspěvek

Atletky v republikovém finále

Středoškolský atletický pohár dospěl do republikového finále v Břeclavi, ve kterém tentokrát nechyběly ani naše dívky. V nevlídném deštivém počasí zabojovaly a obsadily desáté místo.

Z české zimy do francouzského jara

Třicet dva studentů Mendelova gymnázia a tři stateční (Moravcová, Kolářová, Kuček) posílají pozdrav ze spřátelené školy v La Cote St Andre, kde se účastní týdenního výměnného pobytu v rámci projektu Sport a zdraví. Dnešní den byl více jarní než zimní, což nás ale neodradilo od běžkování a sněžnic. Máme toho spoustu za sebou a ještě více před sebou – návštěvu Lyonu, jazykové lekce, den s rodinami i zumbu v tělocvičně.

Získali jsme stříbro a bronz v krajském finále atletického poháru Corny

V úterý 27. 9. 2016 se v Opavě konalo krajské finále středoškolského atletického poháru Corny. Do tohoto finále se kvalifikovala naše dívčí i chlapecké družstva, když o 14 dní dříve zvítezila obě v okresním kole. V krajském kole se našim chlapcům povedlo vybojovat druhé místo, když nestačili jen na celkové vítěze z Třince. Dívky se také umístily na stupních vítězů, získaly bronzové medaile.