Mendelovo gymnázium Opava, 130. výročí Stránka MGO na Facebooku Instagram MGO YouTube kanál MGO Europass MGO 2020

Rubrika:

Suplování Rozvrh Bakaláři Předměty Jídelna

Parlament MGO

Zobrazit: Všechno | Nezařazené | Oznámení | Úspěchy

Parlament MGO zjišťoval, jak studenti hodnotí distanční výuku…

Celý letošní rok nesmazatelně poznamenala koronavirová pandemie, která se dotkla každého z nás. Jednu z největších změn však určitě zaznamenali studenti, kteří se museli přesunout ze škol k domácím počítačům. Parlament MGO přišel s rozsáhlou anketou, ve které se žáci Mendláku mohli k distanční výuce vyjádřit a poskytnout cennou zpětnou vazbu vedení školy a učitelům.

Číst celý příspěvek

Proběhl již 4. ročník Přednáškového dne

Dne 19.12. proběhl na škole již čtvrtý ročník Přednáškového dne, který organizuje Parlament MGO. Na dopoledne si připravilo 20 současných, ale i bývalých studentů Mendelova gymnázia přednášku pro své spolužáky. Přednáškový den má jako hlavní cíl umožnit studentům, aby mohli nejen svým vrstevníkům, ale i učitelům ukázat, o co se zajímají, na čem pracují atd.

Číst celý příspěvek

Uspořádali jsme bowlingový večer

Parlament MGO uspořádal bowlingový večer, na kterém se měli lépe poznat jak stávající členové tak i nováčci. Akce se podařila a doufáme, že členové Parlamentu budou fungovat jako jeden tým, stejně jak tomu bylo i doteď.

Autor příspěvku: Tadeáš Brída

Parlament MGO má nové vedení

Na Ustavující schůzce Parlamentu MGO 16.září, bylo zvoleno nové vedení. Předsedou se opět stal Tadeáš Brída, 1. místopředsedou Prokop Válek a 2.místopředsedkyní Tereza Pchálková. Doufáme, že Parlament bude nadále aktivně fungovat a pořádat na škole různé akce. Od října se chystá nábor nových členů.

Tadeáš Brída

Uspořádali jsme již 3. přednáškový den na MGO

Ve čtvrtek 20.12. proběhl na naší škole již 3. ročník Přednáškového dne. Ve třech posluchárnách probíhaly 5. vyučovacích hodin přednášky na různá témata, prezentované našimi současnými, ale i bývalými studenty. Studenti si tak mohli vybrat, které téma je pro ně nejzajímavější a navštívit některé z přednášek. Myšlenkou této akce je, aby se studenti mohli s ostatmími podělit o své zážitky, poukázat na problémy nebo předat cenné rady v různých oblastech.

Číst celý příspěvek

Skip to content