Mendelovo gymnázium Opava, 130. výročí Stránka MGO na Facebooku Instagram MGO YouTube kanál MGO

Suplování:

Suplování Rozvrh Bakaláři Předměty Jídelna

Pátek 14.2.2020

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bitomská Barbora (olym)

     

Pav

               

Gebauerová Blažena (olym)

 

-

-

-

               

Hanzliková Zdeňka (olym)

 

-

-

                 

Herrmann Rostislav (nem)

-

Rb

Rb

Han

Han

-

-

-

-

-

-

-

Hronková Šárka (lék)

   

-

-

-

             

Lipková Jitka (olym)

..

..

Škb

-

Ott

-

..

-

-

-

-

-

Matějková Jana (akce)

-

..

Škb

Ott

-

Ma

..

..

-

-

-

-

Moravcová Petra (akce)

-

-

-

-

Wa

..

..

-

-

-

-

-

Onderková Gabriela (lék)

-

-

Koř

Ben

Ben

-

-

-

-

-

-

-

Pavelková Alena (Absc)

       

Bit

             
Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

BL

 

Absc

Absc

Absc

               

BP

 

Absc

Absc

Absc

               

ChP

           

Absc

         
Změny v rozvrzích učitelů:

Bendíková Zuzana

3.hod

změna

Ev

6.A (XYVV)

(4.C)

 
 

3.hod

spojeno (Ond lék)

Ev

6.A (XYHV)

(4.C)

 
 

4.hod

změna

Ev

6.A (XYVV)

(4.C)

 
 

4.hod

spojeno (Ond lék)

Ev

6.A (XYHV)

(4.C)

 

Bitomská Barbora

1.hod

změna

Ch

6.A

(ChP)

nadúvazková hodina

 

4.hod

spojeno (Pav Absc)

Ch

2.D (JaA2)

(ChP)

 

Hanzliková Zdeňka

3.hod

změna

BS3

3.C (BS31)+

(2.B)

 
 

3.hod

spojeno (Her nem)

BS3

7.A (BS32)+

(2.B)

 
 

4.hod

změna

BS3

3.C (BS31)+

(2.B)

nadúvazková hodina

 

4.hod

spojeno (Her nem)

BS3

7.A (BS32)+

(2.B)

 
 

6.hod

změna

CHS1

6.A (Ch11)+

(2.B)

nadúvazková hodina

 

7.hod

změna

CHS1

6.A (Ch11)+

(2.B)

nadúvazková hodina

Jankovská Karolína

7.hod

výměna <<

Ch

1.C (EnA2)

(CHL)

z 21.2. 6.hod

 

7.hod

výměna >>

Ch

1.C (EnA1)

 

na 21.2. 6.hod

Kořínek Milan

2.hod

supl. (Ond lék)

Fy

1.D

(7.A)

přespočetná hod.

Koutná Marie

4.hod

změna

B

2.C

(1.A)

nadúvazková hodina

Krystová Ivana

4.hod

změna

C

4.C (KrA1)

(2.C)

nadúvazková hodina

Maschke Kamil

5.hod

spojeno (Mat akce)

Aj

1.A (WiA1)

(2.B)

 

Ott Tomáš

3.hod

supl. (Mat akce)

D

2.A (SlA1)

(2.A)

přespočetná hod.

 

4.hod

supl. (Lip olym)

D

2.A (SlA2)

(2.A)

přespočetná hod.

Pavelková Alena

3.hod

spojeno (Bit olym)

Z

2.D (JaA2)

(1.B)

 

Robenek Jiří

1.hod

změna

Fy

4.D (OnA2)

(2.B)

 
 

1.hod

spojeno (Her nem)

Fy

4.D (OnA1)

(2.B)

 
 

2.hod

změna

Fy

4.D (OnA1)

(2.B)

 
 

2.hod

spojeno (Her nem)

Fy

4.D (OnA2)

(2.B)

 

Škrabal Ondřej

2.hod

supl. (Lip olym)

4.A (BrA2)

(ChP)

přespočetná hod.

 

2.hod

spojeno (Mat akce)

4.A (BrA1)

(ChP)

 

Watt Steve

4.hod

supl. (MoP akce)

Aj

8.A (KrA2)

(J3)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

Aj

WiA1

(2.B)

spojí

Maschke Kamil

(Mat)

2.A

3.hod

D

SlA1

(2.A)

supluje

Ott Tomáš

(Mat)

 

4.hod

D

SlA2

(2.A)

supluje

Ott Tomáš

(Lip)

4.A

2.hod

BrA2

(ChP)

supluje

Škrabal Ondřej

(Lip)

 

2.hod

BrA1

(ChP)

spojí

Škrabal Ondřej

(Mat)

5.A

1.hod

Aj

KlA2

 

odpadá

 

(Lip)

1.C

7.hod

Ch

EnA2

(CHL)

výměna <<

Jankovská Karolína

z 21.2. (Pá) 6.hod

 

7.hod

Ch

EnA1

 

výměna >>

 

na 21.2. (Pá) 6.hod

1.D

2.hod

Fy

 

(7.A)

supluje

Kořínek Milan

(Ond)

6.A

1.hod

Ch

 

(ChP)

změna

Bitomská Barbora

 
 

3.hod

Ev

XYVV

(4.C)

změna

Bendíková Zuzana

 
 

3.hod

Ev

XYHV

(4.C)

spojí

Bendíková Zuzana

(Ond)

 

4.hod

Ev

XYVV

(4.C)

změna

Bendíková Zuzana

 
 

4.hod

Ev

XYHV

(4.C)

spojí

Bendíková Zuzana

(Ond)

 

6.hod

CHS1

Ch11

(2.B)

změna

Hanzliková Zdeňka

 
 

6.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Mat)

 

7.hod

CHS1

Ch11

(2.B)

změna

Hanzliková Zdeňka

 
 

7.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Mat)

2.B

6.hod

CHS1

Ch11

(2.B)

změna

Hanzliková Zdeňka

 
 

6.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Mat)

 

7.hod

CHS1

Ch11

(2.B)

změna

Hanzliková Zdeňka

 
 

7.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Mat)

2.C

4.hod

B

 

(1.A)

změna

Koutná Marie

 
 

6.hod

CHS1

Ch11

(2.B)

změna

Hanzliková Zdeňka

 
 

6.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Mat)

 

7.hod

CHS1

Ch11

(2.B)

změna

Hanzliková Zdeňka

 
 

7.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Mat)

2.D

3.hod

Z

JaA2

(1.B)

spojí

Pavelková Alena

(Bit)

 

4.hod

Ch

JaA2

(ChP)

spojí

Bitomská Barbora

(Pav)

 

6.hod

CHS1

Ch11

(2.B)

změna

Hanzliková Zdeňka

 
 

6.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Mat)

 

7.hod

CHS1

Ch11

(2.B)

změna

Hanzliková Zdeňka

 
 

7.hod

AK1

FCE1

 

odpadá

 

(Mat)

7.A

3.hod

BS3

BS32

(2.B)

spojí

Hanzliková Zdeňka

(Her)

 

4.hod

BS3

BS32

(2.B)

spojí

Hanzliková Zdeňka

(Her)

3.B

3.hod

BS3

BS31

(2.B)

změna

Hanzliková Zdeňka

 
 

4.hod

BS3

BS31

(2.B)

změna

Hanzliková Zdeňka

 

3.C

1.hod

Aj

KrA2

 

odpadá

 

(Mat)

 

3.hod

BS3

BS31

(2.B)

změna

Hanzliková Zdeňka

 
 

3.hod

BS3

BS32

(2.B)

spojí

Hanzliková Zdeňka

(Her)

 

4.hod

BS3

BS31

(2.B)

změna

Hanzliková Zdeňka

 
 

4.hod

BS3

BS32

(2.B)

spojí

Hanzliková Zdeňka

(Her)

3.D

3.hod

BS3

BS32

(2.B)

spojí

Hanzliková Zdeňka

(Her)

 

4.hod

BS3

BS32

(2.B)

spojí

Hanzliková Zdeňka

(Her)

 

6.hod

Aj

ŠkA1

 

odpadá

 

(Lip)

8.A

4.hod

Aj

KrA2

(J3)

supluje

Watt Steve

(MoP)

 

5.hod

Aj

KrA2

 

odpadá

 

(MoP)

4.B

6.hod

Aj

BiA1

 

odpadá

 

(MoP)

4.C

4.hod

C

KrA1

(2.C)

změna

Krystová Ivana

 

4.D

0.hod

Aj

OnA2

 

odpadá

 

(Lip)

 

1.hod

Fy

OnA2

(2.B)

změna

Robenek Jiří

 
 

1.hod

Fy

OnA1

(2.B)

spojí

Robenek Jiří

(Her)

 

2.hod

Fy

OnA1

(2.B)

změna

Robenek Jiří

 
 

2.hod

Fy

OnA2

(2.B)

spojí

Robenek Jiří

(Her)

1) Erasmus+, Itálie, MoP, Mat.
2) Přednáška o ang. táboru (pro žáky 2. ročníků ze seminářů AK), 6.h, ChP.
3) Fyziklání, Praha, 5 žáků.
4) Okresní kolo v AJ, Lip.
5) Anglický debatní turnaj, 2 týmy, Praha.
6) Biologická olympiáda, kat. A, B, VG, 1. - 3.h, BP, BL, Ge , Han, Bit.

Pondělí 17.2.2020

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2.A

     

akce

akce

             

4.A

 

akce

akce

                 
Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bitomská Barbora (Absc)

   

Ba

               

Englischová Aneta (škol)

-

-

-

Koř

Koř

Pob

..

-

-

-

-

-

Herrmann Rostislav (nem)

-

-

-

Ze

Ze

Wi

MoP

..

-

-

-

-

Hronková Šárka (lék)

     

-

-

-

           

Janšta Petr (olym)

-

En

-

Krs

Štr

Krs

..

-

-

-

-

-

Jurčíková Jana (škol)

-

..

Mat

-

Slo

Slo

-

Hlu

..

-

-

-

Martinů Jiří (Dohl)

 

..

..

                 

Ondrúšová Marcela (Dohl)

     

..

..

             

Pavelková Alena (akce)

             

-

-

-

   

Prošvicová Jana (Absc)

             

Wi

       

Prošvicová Jana (akce)

   

Ze

-

               

Robenek Jiří (lék)

 

Bei

-

-

-

             

Škrabal Ondřej (škol)

-

-

-

-

..

-

-

-

-

-

-

Zemková Dáša (akce)

 

Pr

                   
Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

ChP

   

Absc

Absc

               

PC3

     

Absc

Absc

   

Absc

Absc

Absc

   
Změny v rozvrzích učitelů:

Baďurová Zuzana

3.hod

supl. (Bit Absc)

Fy

3.C

(3.C)

přespočetná hod.

 

8.hod

výměna <<

Iv

1.B (BaI2)

(PC1)

z 10.2. 9.hod

 

8.hod

výměna >>

Iv

1.B (BaI1)

 

na 10.2. 9.hod

Beierová Jiřina

1.hod

supl. (Rb lék)

C

4.D

(4.D)

přespočetná hod.

Englišová Radomíra

1.hod

spojeno (Jan olym)

Nj

7.A (ZaN2)

(J4)

 

Hlubková Barbora

7.hod

supl. (Ju škol)

Zv

6.A

(6.A)

přespočetná hod.

Kořínek Milan

3.hod

spojeno (EnA škol)

Fy

2.B (HlA1)

(FP)

 
 

4.hod

spojeno (EnA škol)

Fy

2.B (HlA2)

(FP)

 

Krajcarová Simona

3.hod

supl. (Jan olym)

Nj

6.A (XYNJ)

(J6)

přespočetná hod.

 

5.hod

změna

Nj

2.B (HJN2)+

(2.D)

 
 

5.hod

spojeno (Jan olym)

Nj

2.D (JaN1)

(2.D)

 

Martinů Jiří

1., 2. hod Peddohled

Matějková Jana

2.hod

supl. (Ju škol)

AK1

2.D

(2.D)

přespočetná hod.

Moravcová Petra

6.hod

jídelna

 

Ondrúšová Marcela

3., 4. hod Peddohled

Pobořil Milan

5.hod

supl. (EnA škol)

M

3.D

(U2-Z)

přespočetná hod.

Prošvicová Jana

1.hod

spojeno (Ze akce)

D

3.B (HaA1)

(U1-H)

 

Pustějovský Václav

8.hod

výměna <<

Ch

1.B (BaI1)

(CHL)

z 10.2. 9.hod

 

8.hod

výměna >>

Ch

1.B (BaI2)

 

na 10.2. 9.hod

Slovíková Eliška

4.hod

spojeno (Ju škol)

C

3.C (KrA2)

(1.B)

 
 

5.hod

spojeno (Ju škol)

C

3.C (KrA1)

(1.B)

 

Štrychová Lucie

4.hod

změna

Nj

4.D (NJ3)+

(4.C)

 
 

4.hod

spojeno (Jan olym)

Nj

4.B (NJ1)

(4.C)

 

Vítek Daniel

2.hod

supl. (Bit Absc)

C

6.A

(6.A)

přespočetná hod.

 

4.hod

supl. (Škb škol)

C

4.A

(4.A)

přespočetná hod.

Wiltsch Adam

5.hod

supl. (Her nem)

B

4.C

(FP)

přespočetná hod.

 

7.hod

jídelna

 

Zemková Dáša

2.hod

spojeno (Pr akce)

M

3.B (HaA1)

(3.B)

 
 

3.hod

spojeno (Her nem)

M

8.A (KrA1)

(8.A)

 
 

4.hod

spojeno (Her nem)

M

8.A (KrA2)

(8.A)

 
Změny v rozvrzích tříd:

2.A

skup SlA1: 4. hod akce

 

skup SlA2: 3. hod akce

4.A

4.hod

C

 

(4.A)

supluje

Vítek Daniel

(Škb)

 

skup BrI2: 2. hod akce

 

skup BrI1: 1. hod akce

1.B

5.hod

Z

   

odpadá

 

(Škb)

 

8.hod

Ch

BaI1

(CHL)

výměna <<

Pustějovský Václav

z 10.2. (Po) 9.hod

 

8.hod

Iv

BaI2

(PC1)

výměna <<

Baďurová Zuzana

z 10.2. (Po) 9.hod

 

8.hod

Ch

BaI2

 

výměna >>

 

na 10.2. (Po) 9.hod

 

8.hod

Iv

BaI1

 

výměna >>

 

na 10.2. (Po) 9.hod

6.A

1.hod

Zv

   

odpadá

 

(Ju)

 

2.hod

C

 

(6.A)

supluje

Vítek Daniel

(Bit)

 

3.hod

Nj

XYNJ

(J6)

supluje

Krajcarová Simona

(Jan)

 

7.hod

Zv

 

(6.A)

supluje

Hlubková Barbora

(Ju)

2.B

3.hod

Fy

HlA1

(FP)

spojí

Kořínek Milan

(EnA)

 

4.hod

Fy

HlA2

(FP)

spojí

Kořínek Milan

(EnA)

 

5.hod

Nj

HJN2

(2.D)

změna

Krajcarová Simona

 

2.D

2.hod

AK1

 

(2.D)

supluje

Matějková Jana

(Ju)

 

5.hod

Nj

HJN2

(2.D)

změna

Krajcarová Simona

 
 

5.hod

Nj

JaN1

(2.D)

spojí

Krajcarová Simona

(Jan)

 

6.hod

C

   

odpadá

 

(Jan)

7.A

1.hod

Nj

ZaN2

(J4)

spojí

Englišová Radomíra

(Jan)

 

8.hod

Zv

   

odpadá

 

(Ju)

3.B

1.hod

D

HaA1

(U1-H)

spojí

Prošvicová Jana

(Ze)

 

2.hod

M

HaA1

(3.B)

spojí

Zemková Dáša

(Pr)

3.C

3.hod

Fy

 

(3.C)

supluje

Baďurová Zuzana

(Bit)

 

4.hod

C

KrA2

(1.B)

spojí

Slovíková Eliška

(Ju)

 

5.hod

C

KrA1

(1.B)

spojí

Slovíková Eliška

(Ju)

3.D

5.hod

M

 

(U2-Z)

supluje

Pobořil Milan

(EnA)

 

6.hod

Zv

   

odpadá

 

(EnA)

8.A

3.hod

M

KrA1

(8.A)

spojí

Zemková Dáša

(Her)

 

4.hod

M

KrA2

(8.A)

spojí

Zemková Dáša

(Her)

4.B

4.hod

Nj

NJ3

(4.C)

změna

Štrychová Lucie

 
 

4.hod

Nj

NJ1

(4.C)

spojí

Štrychová Lucie

(Jan)

4.C

4.hod

Nj

NJ3

(4.C)

změna

Štrychová Lucie

 
 

5.hod

B

 

(FP)

supluje

Wiltsch Adam

(Her)

4.D

1.hod

C

 

(4.D)

supluje

Beierová Jiřina

(Rb)

 

4.hod

Nj

NJ3

(4.C)

změna

Štrychová Lucie

 
 

7.hod

B

   

odpadá

 

(Her)

Pedagogický dohled u třídy:

2.A (SlA2), 3. hod - Ondrúšová Marcela

2.A (SlA1), 4. hod - Ondrúšová Marcela

4.A (BrI1), 1. hod - Martinů Jiří

4.A (BrI2), 2. hod - Martinů Jiří

1) PANGEA soutěž - 4. A během 1. a 2. hodiny IVT, PC1, dozor Mar; 2. A během 3. a 4. hodiny M, PC3, dozor Ond, org. Bar.
2) Beseda s T. Španihelovou: Narozen/a ve špatném těle, od 9h v ChP, pro žáky 3. roč. ze seminářů ZSV, psychologie a biologie + zájemci, Pr, Bit.
3) Akademie souvislostí, 14 - 16h v PC3, Pav.
4) Olympiáda v NJ, okr. kolo, SVČ, Jan.